MÖBLER / Bord / Salongsbord 16066341
nr 1606 6341
Salongsbord
Nyrokoko. Bredd: 105 cm, djup: 67 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:55:34
18/3 16:49:07